KKS JURAND KOZIEGŁOWY - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Trening wtorek i czwartek w Kozieg?owach o 19.00.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • JURAND KOZIEGŁOWY - Stella Luboń 1:1
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 0:1
  • Maratończyk Brzeźno - Pogoń Książ 2:3
  • Lider Swarzedz - Polonia II Środa 2:0
  • Polonia Poznań - Kłos II Zaniemyśl 0:2
  • Czarni Czerniejewo - Warta II Śrem 1:3
  • Clescevia Kleszczewo - Zawisza Dolsk 0:3
  •        

Wyszukiwarka

Liga Typerów

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Najnowsza galeria

KKS Jurand - Antares
Ładowanie...

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 113, wczoraj: 149
ogółem: 1 369 378

statystyki szczegółowe

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością autorów !. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione !.

FACEBOOK .

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Transfery- Wiosna 2017

Przychodzą:

Norbert Janiak  - KS Karłowice

Michał Jemiałkowski - wznowił treningi

Mateusz Przybylski - wolny zawodnik

Piotr Wagner -wolny zawodnik

Sebastian Dudziak - Spójnia Strykowo

 

 --------------------

Odchodzą:

Oskar Duda - Concordia ???

Patryk Kowalewski - Złoci Złotkowo ???

Adam Górski - Wiara Lecha

 

 

 

 

-----------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Srebrni Trampkarze...

  • autor: sebo-99, 2017-03-05 18:29

W dniu dzisiejszym Trampkarze Juranda wzięli udział w ostatnim turnieju z cyklu turniejów o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kicinie...

W turnieju udział wzięło 7 drużyn, które rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym...

Wyniki Juranda:

Jurand - Huragan II Pobiedziska 1:1 (Burman)
Jurand - Concord I Murowana G. 3:0 (Burman x2, Sokołowski)
Jurand - AP Błękitni Owinska 0:0
Jurand - Concord II Murowana G. 2:0 (Burman, Sokołowski)
Jurand - Rekord Chludowo 6:2 (Sokołowski x3, Burman x3)
Jurand - Huragan I Pobiedziska 1:2 (Kelma)

3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka, 11 punktów i bramki 13:5 powodują że zajmujemy dzisiaj 3 miejsce!

Klasyfikacja końcowa w turnieju dzisiejszym:
1. AP Błękitni Owinska
2. Huragan I Pobiedziska
3. KKS Jurand Koziegłowy
4. Huragan II Pobiedziska
5. Rekord Chludowo
6. Concord I Murowana Goślina
7. Concord II Murowana Goślina

W trzech turniejach całego cyklu zajmujemy 3, 1 i 3 miejsce co pozwoliło nam uzbierać łącznie 30 pkt i w końcowej klasyfikacji cyklu zajmujemy 2 miejsce przegrywając 1 punktem.

Pierwsza 3 całego cyklu:
1. Huragan I Pobiedziska 31pkt
2. KKS JURAND KOZIEGŁOWY 30pkt
3. AP Błękitni Owińska 27pkt

Królem strzelców całego cyklu z 25 bramkami został kapitan Juranda Kamil Sokołowski!!!

Najlepszym zawodnikiem Juranda w całym cyklu został wyróżniony Mateusz Burman!!!

Juranda w całym cyklu reprezentowali: Gadomski, Strugarek, Weiss, Burman, Sokołowski, Kubicki, Reszela, Kucharczyk, Kurasik, Magdziński, Pedrycz, Kelma, Martyniak!!!


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [235]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najnowszy film

Tak zwycięża JURAND !!!!!

Polecamy

 

 

 

Losowa galeria

Fara, Wełnianka, "13" Poznań
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
2016-11-11, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
Phytopharm Klęka 0:1 Avia Kamionki
Maratończyk Brzeźno 2:3 Pogoń Książ
Lider Swarzedz 2:0 Polonia II Środa
Polonia Poznań 0:2 Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo 1:3 Warta II Śrem
Clescevia Kleszczewo 0:3 Zawisza Dolsk

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Kłos II Zaniemyśl - JURAND KOZIEGŁOWY
Czarni Czerniejewo - Stella Luboń
Avia Kamionki - Zawisza Dolsk
Clescevia Kleszczewo - Warta II Śrem
Polonia Poznań - Polonia II Środa
Lider Swarzedz - Pogoń Książ
Maratończyk Brzeźno - Phytopharm Klęka

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Patroni medialni

 

Wspierają nas

 

Gmina Czerwonak

 

Współpracujemy z ...

 

 

Popieramy

piłka nożna młodzieżowa