|
|||
|
dzisiaj: 39, wczoraj: 150
ogółem: 2 079 065
statystyki szczegółowe
Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością autorów !. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione !.
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Przychodzą:
Norbert Janiak - KS Karłowice
Michał Jemiałkowski - wznowił treningi
Mateusz Przybylski - wolny zawodnik
Piotr Wagner -wolny zawodnik
Sebastian Dudziak - Spójnia Strykowo
--------------------
Odchodzą:
Oskar Duda - Concordia ???
Patryk Kowalewski - Złoci Złotkowo ???
Adam Górski - Wiara Lecha
-----------------
Zespół Trampkarzy Juranda przez ostatnie 3 dni rywalizował w Ogólnopolskim turnieju "Colloseum KR Sport Cup " w Słubicach! ....
Intensywność była bardzo duza: 3 dni = 3 mecze 11x11 po 2x30min...
Trafiliśmy do grupy B gdzie rozegraliśmy 2 mecze:
Jurand - Steinpol Ilanka Rzepin 2:7 (2:0)
Bramki: Kelma, Sokołowski
Jurand - Stilon Gorzów Wlkp 4:0 (2:0)
Bramki: Burman x2, Sokołowski x2
W grupie zajęliśmy 2 miejsce i w niedziele przyszło nam zagrać w meczu o 3 miejsce
JURAND - Włókniarz Zgierz 1:1 k. 4:1
Bramka: Sokołowski
Nasi zawodnicy (Burman, Sokołowski, Pedrycz, Strugarek) perfekcyjnie wykonywali rzuty karne, a do tego świetnie spisał się Janek Gadomski, który dwukrotnie zatrzymał strzały rywali.
I mamy podium!!!!
Klasyfikacja końcowa:
1. Maksymilian Gorzów Wielkopolski
2. Steinpol Ilanka Rzepin
3. JURAND KOZIEGŁOWY 🏆🏆🏆
4. Włókniarz Zgierz
5. Stilon Gorzów Wielkopolski
6. Dwójka Kostrzyn nad Odrą
7. MKP Wołów
Juranda Reprezentowali: Gadomski, Strugarek, Weiss, Burman, Sokołowski, Kubicki, Reszela, Kucharczyk, Kurasik, Magdziński, Pedrycz, Kelma, Gruszka, Martyniak!!!
Brawo PANY!!!!
JURAND KOZIEGŁOWY | 1:1 | Stella Luboń |
2016-11-11, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
A-klasa » Poznań I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |