KKS JURAND KOZIEGŁOWY - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Trening wtorek i czwartek w Kozieg?owach o 19.00.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • JURAND KOZIEGŁOWY - Stella Luboń 1:1
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 0:1
  • Maratończyk Brzeźno - Pogoń Książ 2:3
  • Lider Swarzedz - Polonia II Środa 2:0
  • Polonia Poznań - Kłos II Zaniemyśl 0:2
  • Czarni Czerniejewo - Warta II Śrem 1:3
  • Clescevia Kleszczewo - Zawisza Dolsk 0:3
  •        

Wyszukiwarka

Liga Typerów

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Najnowsza galeria

KKS Jurand - Antares
Ładowanie...

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 114, wczoraj: 149
ogółem: 1 369 379

statystyki szczegółowe

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością autorów !. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione !.

FACEBOOK .

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Transfery- Wiosna 2017

Przychodzą:

Norbert Janiak  - KS Karłowice

Michał Jemiałkowski - wznowił treningi

Mateusz Przybylski - wolny zawodnik

Piotr Wagner -wolny zawodnik

Sebastian Dudziak - Spójnia Strykowo

 

 --------------------

Odchodzą:

Oskar Duda - Concordia ???

Patryk Kowalewski - Złoci Złotkowo ???

Adam Górski - Wiara Lecha

 

 

 

 

-----------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Jurand Kids CUP 2017

  • autor: sebo-99, 2017-02-19 18:19

W miniony weekend w hali widowiskowo-sportowej Akwen w Czerwonaku odbył się cykl turniejów dla dzieci i młodzieży Junior Kids Cup 2017! Imprezę organizował klub KKS Jurand Koziegłowy przy współfinansowaniu że środków Powiatu Poznańskiego, a Patronat nad turniejami objął Wójt Gminy Czerwonak Pan Jacek Sommerfeld! .......

W sobotni poranek do rywalizacji stanęły skrzaty czyli zawodnicy urodzeni w roku 2010 i młodsi. W turnieju udział wzięło 7 drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdym. W tej kategorii wiekowej KKS Jurand Koziegłowy wystawił dwie drużyny.

Wyniki drużyn Juranda:
Jurand I - Jurand II 4:0
Jurand I - Suchary I 0:3
Jurand II - Stella 0:2
Jurand I - Poznaniak 0:2
Jurand II - Suchary I 0:6
Jurand I - Przed. 190 5:0
Jurand I - Suchary II 2:3
Jurand II - Poznaniak 0:3
Jurand I - Stella 1:1
Jurand II - Przed. 190 1:3
Jurand II - Suchary II 0:2

Klasyfikacja końcowa:
1. Suchary I Suchy Las
2. Poznaniak Poznań
3. Suchary II Suchy Las
4. Stella Luboń
5. KKS Jurand I Koziegłowy
6. Przedszkole nr 190 Poznań
7. KKS Jurand II Koziegłowy

Król strzelców: Igor Kaczmarek (Suchary I)
Najlepszy bramkarz: Mieszko Nowicki (Poznaniak)
Najlepszy zawodnik: Kuba Sienkowski (Jurand I)

Juranda reprezentowali: Kościuszko, Kosicki, Biskupska, Terczewski, Szulc, Skrzypczak J., Sienkowski, Borowicz, Szukowski, Buczkowski, Spławski, Słowińska, Słowiński, Nowacki, Wywiał.

Jeszcze tego samego dnia w sesji popołudniowej swoich sił na parkiecie hali próbowały żaki (r.2008/09), gdzie systemem każdy z każdym rywalizowało że sobą także 7 drużyn, w tym jedna Juranda.

Wyniki Juranda:
Jurand - Las 0:0
Jurand- Stella 0:0
Jurand - GKS I 0:1
Jurand - GKS II 1:0
Jurand - MKS 0:2
Jurand - Poznaniak 0:5

Klasyfikacja końcowa:
1. Poznaniak Poznań
2. MKS Kadet
3. GKS I Dopiewo
4. Stella Luboń
5. KKS Jurand Koziegłowy
6. Las Puszczykowo
7. GKS II Dopiewo

Król strzelców: Wiktor Heliasz (Poznaniak)
Najlepszy bramkarz: Patryk Wyrwas (Las)
Najlepszy zawodnik: Kuba Matuszewski (Jurand)

Juranda reprezentowali: Matuszewski, Gieszczyk, Wietrzykowski, Wietrzykowska, Kowalewski, Kaleta, Malczewski, Pacholski, Buczkowski.

W ostatnim turnieju w niedzielny poranek rywalizowali Trampkarze (2002 i młodsi). W turnieju wzięło udział 6 zespołów, które także grały systemem każdy z każdym.

Wyniki Juranda:
Jurand - Czarni 4:3
Jurand - Przemysław 2:1
Jurand - UKS 4:3
Jurand - Skra 2:3
Jurand - Nielba 0:5

Klasyfikacja końcowa:
1. Nielba Wągrowiec
2. UKS Śrem
3. Skra Wielkopolska Otusz
4. KKS Jurand Koziegłowy
5. Przemysław Poznań
6. Czarni Czerniejewo

Należy tylko wspomnieć, że Trampkarzy dzieliło 9 sekund od drugiego miejsca, gdyż tyle przed końcowym gwizdkiem straciliśmy bramkę ze Skra, która zabrała nam cenny punkt, który zabrakł do drugiego miejsca. Trzecie miejsce utracone że względu na bezpośredni pojedynek.

Król strzelców: Kamil Sokołowski (Jurand)
Najlepszy bramkarz: Damian Górczak (Skra)
Najlepszy zawodnik: Jakub Miller (Nielba)

Juranda reprezentowali: Gadomski, Strugarek, Weiss, Burman, Sokołowski, Kubicki, Kucharczyk, Kurasik, Magdziński, Pedrycz.

We wszystkich turniejach wzięło udział 20 drużyn z 13 klubów, głównie z Powiatu Poznańskiego. Nie brakowało emocji na boisku jak i trybunach, zobaczyliśmy wiele ładnych akcji oraz pięknych bramek, a radość zawodników po strzelonych bramkach bezcenna.

O tym, że turnieje się udały świadczył uśmiech na twarzy każdego zawodnika opuszczającego mury hali Akwen.

Jako Trener Koordynator chciałbym podziękować wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które przyczyniły się do odbycia Jurand Kids CUP 2017, m.in. Powiat Poznanski, Gmina Czerwonak, Kosox, Ekspertis...
Wielkie Dzięki!!!!

Zdjęcie użytkownika KKS Jurand Koziegłowy - grupy młodzieżowe.
Zdjęcie użytkownika KKS Jurand Koziegłowy - grupy młodzieżowe.
Zdjęcie użytkownika KKS Jurand Koziegłowy - grupy młodzieżowe.
Zdjęcie użytkownika KKS Jurand Koziegłowy - grupy młodzieżowe.

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [222]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najnowszy film

Tak zwycięża JURAND !!!!!

Polecamy

 

 

 

Losowa galeria

Fara, Wełnianka, "13" Poznań
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
2016-11-11, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
Phytopharm Klęka 0:1 Avia Kamionki
Maratończyk Brzeźno 2:3 Pogoń Książ
Lider Swarzedz 2:0 Polonia II Środa
Polonia Poznań 0:2 Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo 1:3 Warta II Śrem
Clescevia Kleszczewo 0:3 Zawisza Dolsk

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Kłos II Zaniemyśl - JURAND KOZIEGŁOWY
Czarni Czerniejewo - Stella Luboń
Avia Kamionki - Zawisza Dolsk
Clescevia Kleszczewo - Warta II Śrem
Polonia Poznań - Polonia II Środa
Lider Swarzedz - Pogoń Książ
Maratończyk Brzeźno - Phytopharm Klęka

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Patroni medialni

 

Wspierają nas

 

Gmina Czerwonak

 

Współpracujemy z ...

 

 

Popieramy

piłka nożna młodzieżowa