KKS JURAND KOZIEGŁOWY - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Trening wtorek i czwartek w Kozieg?owach o 19.00.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • JURAND KOZIEGŁOWY - Stella Luboń 1:1
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 0:1
  • Maratończyk Brzeźno - Pogoń Książ 2:3
  • Lider Swarzedz - Polonia II Środa 2:0
  • Polonia Poznań - Kłos II Zaniemyśl 0:2
  • Czarni Czerniejewo - Warta II Śrem 1:3
  • Clescevia Kleszczewo - Zawisza Dolsk 0:3
  •        

Wyszukiwarka

Liga Typerów

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Najnowsza galeria

KKS Jurand - Antares
Ładowanie...

Kalendarium

20

01-2018

sobota

21

01-2018

niedziela

22

01-2018

pon.

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1168, wczoraj: 103
ogółem: 1 316 547

statystyki szczegółowe

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością autorów !. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione !.

FACEBOOK .

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Transfery- Wiosna 2017

Przychodzą:

Norbert Janiak  - KS Karłowice

Michał Jemiałkowski - wznowił treningi

Mateusz Przybylski - wolny zawodnik

Piotr Wagner -wolny zawodnik

Sebastian Dudziak - Spójnia Strykowo

 

 --------------------

Odchodzą:

Oskar Duda - Concordia ???

Patryk Kowalewski - Złoci Złotkowo ???

Adam Górski - Wiara Lecha

 

 

 

 

-----------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

GRUPY MŁODZIEŻOWE - INFO DLA RODZICÓW !!!

  • autor: sebo-99, 2016-10-02 13:35

Poniżej przedstawiamy podział na grupy jak i terminy zajęć poszczególnych grup.

Rocznik 2010/2011 Grupa Biała

1. Marcel Piotrowski
2. Patryk Augustyniak
3. Natasza Sadowska
4. Aleksander Grzegorek
5. Hanna Śląska
6. Maksymilian Izdebski
7. Adam Ślęzak
8. Natan Kominek
9. Szymon Borowiak
10. Wiktor Zaganiaczyk
11. Alan Augustyniak
12. Filip Nożyński
13. Borys Tomczak
14. Sebastian Maniak
15. Jakub Dyczko
16. Aleks Napieraj
17. Tomasz Herkt
18. Bartosz Turski

Treningi:
1. Poniedziałek godz 17.40 - Trener Piotr - Orlik Koziegłowy
2. Wtorek godz 17.40 - Trener Wojtek - Orlik Leśna Czerwonak

 

Rocznik 2010/2011 Grupa Niebieska

1. Wojciech Langner
2. Antoni Borowicz
3. Jan Wilczyński
4. Kacper Kościuszko
5. Zofia Biskupska
6. Krystian Kosicki
7. Jacek Skrzypczak
8. Jakub Nowacki
9. Tomasz Buczkowski
10. Ziemowit Skrzypczak
11. Patryk Skibiński
12. Igor Spławski
13. Jakub Kostrzewski
14. Maksymilian Wywiał
15. Alan Słowiński
16. Natan Szukowski
17. Łukasz Szulc
18. Semir Terczewski

Treningi
1. Wtorek 17.40 - Trener Piotr - Orlik Leśna Czerwonak
2. Czwartek 17.40 - Trener Wojtek - Orlik Koziegłowy

 

 

Rocznik 2008/2009

1. Kuba Wietrzykowski
2. Tymon Buczkowski
3. Piotr Pacholski
4. Franek Gieszczyk
5. Grzegorz Nowajczyk
6. Michał Kaleta
7. Nikola Słowińska
8. Aleksander Łęcki
9. Mateusz Malczewski
10. Adam Nestrowicz
11. Jerzy Sieradzki
12. Antoni Wobszel
13. Jakub Matuszewski
14. Jakub Kowalewski

 

Treningi:
1. Poniedziałek 17.40 - Trener Wojtek - Orlik Koziegłowy
2. Czwartek 17.40 - Trener Piotr - Orlik Koziegłowy


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [325]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najnowszy film

Tak zwycięża JURAND !!!!!

Polecamy

 

 

 

Losowa galeria

JESIEŃ 2011
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
2016-11-11, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
Phytopharm Klęka 0:1 Avia Kamionki
Maratończyk Brzeźno 2:3 Pogoń Książ
Lider Swarzedz 2:0 Polonia II Środa
Polonia Poznań 0:2 Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo 1:3 Warta II Śrem
Clescevia Kleszczewo 0:3 Zawisza Dolsk

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Kłos II Zaniemyśl - JURAND KOZIEGŁOWY
Czarni Czerniejewo - Stella Luboń
Avia Kamionki - Zawisza Dolsk
Clescevia Kleszczewo - Warta II Śrem
Polonia Poznań - Polonia II Środa
Lider Swarzedz - Pogoń Książ
Maratończyk Brzeźno - Phytopharm Klęka

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Patroni medialni

 

Wspierają nas

 

Gmina Czerwonak

 

Współpracujemy z ...

 

 

Popieramy

piłka nożna młodzieżowa