|
|||
|
dzisiaj: 10, wczoraj: 150
ogółem: 2 079 036
statystyki szczegółowe
Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością autorów !. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione !.
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Przychodzą:
Norbert Janiak - KS Karłowice
Michał Jemiałkowski - wznowił treningi
Mateusz Przybylski - wolny zawodnik
Piotr Wagner -wolny zawodnik
Sebastian Dudziak - Spójnia Strykowo
--------------------
Odchodzą:
Oskar Duda - Concordia ???
Patryk Kowalewski - Złoci Złotkowo ???
Adam Górski - Wiara Lecha
-----------------
JURAND DREAM TEAM TRIUMFUJE PO RAZ TRZECI Z RZĘDU I PRZECHODZI DO HISTORII TURNIEJU !!!
Na wstępie serdeczne podziękowania dla organizacji, firm i osób które wspierają naszą inicjatywę, a jest to już jedenaście lat
Współorganizatorem jak co roku było P.W. TRANSKOM oraz CRKF Akwen, ponadto organizację turnieju wsparła Gmina Czerwonak
W sponsorowanie turnieju włączyły się także firmy- KOSOX, EWA-GOL i BROWAR FORTUNA z Miłosławia
Dzięki wszystkim wymienionym żadna z drużyn bez względu na miejsce nie wyjechała z turnieju z pustymi rękoma
Puchary, medale, statuetki, gadżety reklamowe (kalendarze, notesy, torby) i wiele nagród rzeczowych ( torby sportowe, piłki, stroje, sprzęt sportowy do organizacji treningów) oraz specjalna nagroda dla każdej drużyny od Browaru Fortuna to wszystko dla uczestników turnieju.
Ale teraz o rywalizacji sportowej ! ........
...........
Ze względu na wycofanie się z turnieju w ostatniej chwili jednej z drużyn organizatorzy postanowili że najsprawiedliwszym systemem rozgrywek będzie " każdy z każdym". Czyli równa ilość spotkań dla wszystkich startujących ( po 84 minuty, 6x14 min.) oraz przejrzysty system pokazujący kto w rzeczywistości najbardziej zasłużył na jakie miejsce. W takim cyklu rozgrywek nawet jedna lub die porażki nie zabierały szans na walkę o czołowe miejsca, co pokazały wydarzenia sportowe w dalszej części turnieju !
Dodatkowego smaczku finałowej części turnieju dodała ostatnia kolejka rywalizacji. W bezpośrednich meczach spotkały się drużyny walczące o strefę medalową !
Najpierw naprzeciwko siebie stanęły drużyny LKS Kicin i Rokita Rokietnica. Jedna i druga drużyna potrzebowała zwycięstwa żeby mieć szansę na trzecie miejsce. Przez większą część spotkania stroną przeważającą była drużyna Rokity, jednak na kilka minut przed końcem pierwszy cios zadał LKS. Rokita rzuciła się do odrabiania strat, ale to większa determinacja graczy z Kicina sprawiła że wypunktowali rywala 4:0 ! I właśnie postawa drużyny LKS-u pokazała że nie można się poddawać, a system rozgrywek jaki obraliśmy to strzał w dziesiątkę
LKS Kicin po pierwszych trzech meczach turnieju mimo dobrej gry miał na koncie 0 punktów, jednak walka do końca i zwycięstwa w kolejnych trzech spotkaniach dały w ostatecznym rozrachunku trzecie miejsce !
W ostatnim meczu turnieju spotkały się natomiast drużyny z kompletem zwycięstw !
JURAND DREAM TEAM i JURAND KOZIEGŁOWY - czyli bratobójczy mecz o triumf w turnieju
W tym miejscu dodam dla niewtajemniczonych że drużyna JDT to drużyna występująca tylko w turnieju Jurand Transkom Cup i skrzykiwana od czterech lat przez prezesa klubu na tą okazję.
W skład JDT wchodzą zawodnicy "doświadczeni" którzy grają lub grali przez wiele lat w Jurandzie i byli twórcami sukcesów sportowych klubu.
W tym roku w skład JDT wchodzili: Błażej Pawlak, Dawid Niedrich, Piotr Bromka, Sebastian Dudziak, Jacek Sommerfeld, Krzysztof Walczak, Krzysztof Urbanowicz, Szymon Kaczmarek, Sebastian Jastrzębski oraz grający prezes klubu Sebastian Kaczmarczyk.
Mecz finałowy zdecydowanie lepiej rozpoczął Jurand Dream Team i po 7 minutach prowadził 2:0. W tym momencie do odrabiania strat ruszyła drużyna prowadzona przez trenera seniorów naszego klubu- Piotra Jabłeckiego. Efektem było doprowadzenie do remisu ! Ostatnie dwie minuty to zaciekłe ataki Juranda, który ze względu na gorszy bilans bramek (JDT- 23:5, Jurand- 18:3) potrzebował jeszcze jednego gola !
Doświadczenie zawodników JDT (średnia wieku- 36 lat ) wzięło górę i z odrobiną szczęścia wynik nie uległ już zmianie !
Tak więc JURAND DREAM TEAM stał się pierwsza drużyną w 11- letniej historii turnieju, która sięgnęła po zwycięstwo w turnieju trzykrotnie z rzędu !
WIELKIE BRAWA !!!
Wielkie brawa za postawę na turnieju należą się wszystkim zespołom Juranda !
KKS JURAND jak można przeczytać w opisie powyżej do ostatniej sekundy ostatniego meczu walczył o turniejowe zwycięstwo, natomiast chłopakom z KKS JURAND II zabrakło jednej bramki w zremisowanych meczach z Rokitą lub Antaresem do zajęcia najniższego miejsca na podium !
Składy drużyn KKS Jurand:
KKS JURAND: Michał Pecold, Michał Walczak, Michał Czempiński, Kuba Stężycki, Wojciech Franc, Darek Karkut, Robert Krajewski, Piotr Jabłecki
KKS JURAND II: Adam Górski, Łukasz Paszkowiak, Jacek Kubiak, Rafał Mahalik Rafal, Krystian Kozajda, Dawid Galas, Bartosz Kramarz, Radosław Cichowski
Najlepszym zawodnikiem turnieju został -Krzysztof Urbanowicz
Najlepszym strzelcem -Piotr Jabłecki
Najlepszym bramkarzem- Michał Pecold
Ostateczna klasyfikacja JURAND TRANSKOM CUP XI
1. JURAND DREAM TEAM 16 pkt. 25:7
2. KKS JURAND KOZIEGŁOWY 16 pkt. 20:5
3. LKS KICN 9 pkt. 14:9
4. KKS JURAND II KOZIEGŁOWY 8 pkt. 9:9
5. ANTARES ZALASEWO 5 pkt. 7:15
6. ROKITA ROKIETNICA 4 pkt. 8:14
7. P.W. TRANSKOM 1 pkt. 4:27
8. CLESCEVIA KLESZCZEWO 0 pkt. (wycofała się z turnieju)
JURAND TRANSKOM CUP XI już za nami, zapraszamy za rok !!!
Na koniec osobne podziękowania dla pomoc przy organizacji turnieju dla Tomka, Mariusza i pana Mariana.
JURAND KOZIEGŁOWY | 1:1 | Stella Luboń |
2016-11-11, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 14 | |||||||||||||||||||||
|
A-klasa » Poznań I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |