KKS JURAND KOZIEGŁOWY - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Trening wtorek i czwartek w Kozieg?owach o 19.00.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • JURAND KOZIEGŁOWY - Stella Luboń 1:1
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 0:1
  • Maratończyk Brzeźno - Pogoń Książ 2:3
  • Lider Swarzedz - Polonia II Środa 2:0
  • Polonia Poznań - Kłos II Zaniemyśl 0:2
  • Czarni Czerniejewo - Warta II Śrem 1:3
  • Clescevia Kleszczewo - Zawisza Dolsk 0:3
  •        

Wyszukiwarka

Liga Typerów

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Najnowsza galeria

KKS Jurand - Antares
Ładowanie...

Kalendarium

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

01

10-2018

pon.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 203, wczoraj: 104
ogółem: 1 382 318

statystyki szczegółowe

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością autorów !. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione !.

FACEBOOK .

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Transfery- Wiosna 2017

Przychodzą:

Norbert Janiak  - KS Karłowice

Michał Jemiałkowski - wznowił treningi

Mateusz Przybylski - wolny zawodnik

Piotr Wagner -wolny zawodnik

Sebastian Dudziak - Spójnia Strykowo

 

 --------------------

Odchodzą:

Oskar Duda - Concordia ???

Patryk Kowalewski - Złoci Złotkowo ???

Adam Górski - Wiara Lecha

 

 

 

 

-----------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa B

 

      KLASA B   Na 26 meczy                      
                  MECZE        MINUTY           STRZELCY      
1.   Kaczmarczyk       23       .1990                        
2.   Pawlak           21       .1990                        
3.   Mielcarek.S         20       .1540       12- Wólczynski    
4.   Siebert           19       .1535       12- Borowski      
5.   Leśny           17       .1075       8-   Sobkowicz      
6.   Juś             16       .1420       7-   Kaczmarczyk    
7.   Wólczyński.Ł       16       .1335       7-   Choldrych      
8.   Walczak.K         16       .1270       7-   Niedrich        
9.   Chołdrych         16       .1055       5-   Mielcarek.S      
10. ratajczak         16       .780       4-   Walczak.K      
11. Mleczek           14       .520       3-   Kazmierczak    
12. Chłodnicki         13       .725       3-   Siebert        
13. Fabiański.B         12       .700       2-   Lesny        
14. Mędza           14       .1225       2-   Ratajczak      
15. Kolbuszewski       14       .710       2-   Fabianski.B      
16. Borowski         10       .900       2-   Korta          
17. Kaźmierczak       8       .605       2-   Krawczuk      
18. Mielcarek.P         8       .460       2-   Kaczmarek      
19. Kijanowski         8       .450       1-   Medza        
20. Korta             8       .140       1-  Kolbuszewski    
21. Wólczyński.T       7       .425       1-   Pawlak        
22. Niedrich           6       .535       1-   Juś          
23. M.Walczak         6       .515       1-   Mba          
24. Kaczmarek         6       .495       1-   Kaźmierczak    
25. Malicki           6       .450       2-   samobjcza      
26. Krawczuk         6       .425                        
27. Kubiak           5       .325                        
28. Sobkowicz         5       .410                        
29. Korzep           5       .295                        
30. Drgas           5       .140                        
31. Kramarz           4       .360                        
32. Kaźmierczak.R       4       .250                        
33. Mba             4       .270                        
34. Ciszak           4       .220                        
35. Jemiałkowski       4       .180                        
36. Sikoń             4       .75                        
37. Majchrzak         3       .100                        
38. Tylkowski         3       .45                        
                                                       
  DANE PO MECZU Z AIP BOLA .30.04.2011                          
                                                       
                                                       

Zegar

Reklama

Najnowszy film

Tak zwycięża JURAND !!!!!

Polecamy

 

 

 

Losowa galeria

Drużuny młodzieżowe
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
2016-11-11, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
Phytopharm Klęka 0:1 Avia Kamionki
Maratończyk Brzeźno 2:3 Pogoń Książ
Lider Swarzedz 2:0 Polonia II Środa
Polonia Poznań 0:2 Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo 1:3 Warta II Śrem
Clescevia Kleszczewo 0:3 Zawisza Dolsk

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Kłos II Zaniemyśl - JURAND KOZIEGŁOWY
Czarni Czerniejewo - Stella Luboń
Avia Kamionki - Zawisza Dolsk
Clescevia Kleszczewo - Warta II Śrem
Polonia Poznań - Polonia II Środa
Lider Swarzedz - Pogoń Książ
Maratończyk Brzeźno - Phytopharm Klęka

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Patroni medialni

 

Wspierają nas

 

Gmina Czerwonak

 

Współpracujemy z ...

 

 

Popieramy

piłka nożna młodzieżowa