KKS JURAND KOZIEGŁOWY - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Trening wtorek i czwartek w Kozieg?owach o 19.00.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • JURAND KOZIEGŁOWY - Stella Luboń 1:1
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 0:1
  • Maratończyk Brzeźno - Pogoń Książ 2:3
  • Lider Swarzedz - Polonia II Środa 2:0
  • Polonia Poznań - Kłos II Zaniemyśl 0:2
  • Czarni Czerniejewo - Warta II Śrem 1:3
  • Clescevia Kleszczewo - Zawisza Dolsk 0:3
  •        

Wyszukiwarka

Liga Typerów

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Najnowsza galeria

KKS Jurand - Antares
Ładowanie...

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 307, wczoraj: 271
ogółem: 1 397 335

statystyki szczegółowe

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością autorów !. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione !.

FACEBOOK .

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Transfery- Wiosna 2017

Przychodzą:

Norbert Janiak  - KS Karłowice

Michał Jemiałkowski - wznowił treningi

Mateusz Przybylski - wolny zawodnik

Piotr Wagner -wolny zawodnik

Sebastian Dudziak - Spójnia Strykowo

 

 --------------------

Odchodzą:

Oskar Duda - Concordia ???

Patryk Kowalewski - Złoci Złotkowo ???

Adam Górski - Wiara Lecha

 

 

 

 

-----------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mecze Juranda- wyniki

  NASI PRZECIWNICY 2004-2011  -WYNIKI                                            
                                                                         
1.   Zawisza Dolsk             a   6   16   26;8 5=0=1 5;2 , 1;2 , 3;1 , 4;1 , 7;2 , 6;0 ,       
2.   Concordia Mur.Goś.         a   8   14   12;11 4=2=2 2;2 , 3;0 , 0;1 , 1;0 , 3;2 , 2;2 , 1;0 , 0;4 , 
3.   Clescevia Kleszczewo       a   6   13   21;10 4=1=1 3;0 , 3;1 , 2;2 , 2;6 , 8;1 , 3;0 ,        
4.   Pogoń Książ             a   6   13   14;6 4=1=1 2;2 , 0;1 , 3;1 , 5;1 , 3;1 , 1;0 ,       
5.   Dragon Tulce             a   4   12   14;1 4=0=0 4;0 , 4;0 , 3;1 , 3;0 ,             
6.   Błękitni Owińska           b,a 7   12   10;9 4=0=3 0;1 , 1;3 , 3;0 , 1;0 , 3;2 , 1;0 , 1;3 ,  
7.   Wełnianka Kiszkowo       a,o 8   11   14;11 3=2=3 1;2 , 6;1 , 1;1 , 0;0 , 3;1 , 0;2 , 3;2 , 0;2 ,  
8.   Fc.Poznań               b   3   9   17;0 3=0=0 4;0 , 8;0 , 5;0 ,                
9.   Czarni Czerniejewo         a   4   9   13;4 3=0=1 0;1 , 3;0 , 3;0 , 7;3 ,             
10   Fara Żydowo             a   4   8   14;4 2=2=0 1;1 , 2;2 , 4;0 , 7;1 ,             
11   Poznaniak Poznań         b,a 6   8   9;10 2=2=2 0;3 , 1;1 , 3;1 , 2;1 , 2;2 , 1:2 ,       
12   GKS Gułtowy             a   4   7   11;7 2=1=1 1;1 , 2;3 , 4;0 , 4;3 ,             
13   KS Łopuchowo           a   2   6   11;1 2=0=0 6;1 , 5;0 ,                   
14   Odlew Poznań           b   2   6   11;1 2=0=0 4;1 , 7;0 ,                  
15   Huragan Łukowo           b   2   6   10;1 2=0=0 2;1 , 8;0 ,                  
16   Gks.Golęczewo           b   2   6   10;2 2=0=0 4;1 , 6;1 ,                  
17   Lotnik Poznań           b   2   6   9;2 2=0=0 2;0 , 7;2 ,                  
18   Czarni Kaźmierz           o   2   6   8;2 2=0=0 4;0 , 4;2 ,                   
19   Unia II Swarzędz           a   2   6   7;1 2=0=0 5;1 , 2;0 ,                  
20   Gmina Mieleszyn          a   2   6   5;1 2=0=0 2;1 , 3;0 ,                  
21   Suchary Suchy Las         b   2   6   6;4 2=0=0 3;2 , 3;2 ,                  
22   Phytopharm Klęka         a,o 7   6   5;11 1=3=3 1;5 , 1;1 , 0;0 , 2;2 , 0;1 ,  1;0 , 0;2 ,    
23   Kłos Zaniemyśl           o   3   5   6;4 1=2=0 3;1 , 1:1 , 2;2 ,                
24   Warta Sieraków           o   2   4   6;2 1=1=0 2;2 , 4;0 ,                   
25   Wielkopolska Komorniki     o   2   4   4;2 1=1=0 1;1 , 3;1 ,                   
26   Przemysław Poznań       a   2   4   3;1 1=1=0 1;1 , 2;0 ,                  
27   Złoci Złotkowo           b   2   4   2;0 1=1=0 0;0 , 2;0 ,                  
28   Rakieta Biedrusko         b   2   4   3;2 1=1=0 3;2 , 0;0 ,                  
29   TPS Winogrady Poznań     o   3   4   3;7 1=1=1 2;1 , 0;0 , 1;6 ,                
30   Orkan Manieczki           b   1   3   8;0 1=0=0 8;0 ,                      
31   Aip Bola Poznań           b   1   3   4;0 1=0=0 4;0 ,                      
32   Antares Zalasewo         b   1   3   4;1 1=0=0 4;1 ,                      
33   Orkan II Konarzewo         b   1   3   1;0 1=0=0 1;0 ,                      
34   Płomień Opalenica         o   2   3   4;4 1=0=1 2;0 , 2;4 ,                   
35   Mawit Lwówek           o   2   3   4;4 1=0=1 3;2 , 1;2 ,                   
36   Piast Kobylnica           o   3   3   7;8 1=0=2 1;4 , 5;0 , 1;4 ,                
37   Zjednoczeni Trzemeszno     a   2   3   2;3 1=0=1 2;0 , 0;3 ,                  
38   Lechita Kłecko           o   3   3   3;6 1=0=2 0;3 , 1;3 , 2;0 ,                 
39   Promień Przyprostynia       o   2   3   2;5 1=0=1 1;0 , 1;5 ,                  
40   Vitcovia Witkowo         o   3   3   6;9 1=0=2 3;1 , 1;3 , 2;5 ,                
41   Huuragan Pobiedziska       o   3   3   3;7 1=0=2 3;1 , 0;5 , 0;1 ,                 
42   Polonia Poznań           a,o 4   3   7;14 1=0=2 1;3 , 2;5 , 2;0 , 2;6 ,            
43   Obra Zbąszyń             o   2   2   2;2 0=2=0 1;1 , 1;1 ,                  
44   Patria Buk               o   2   2   1;1 0=2=0 1;1 , 0;0 ,                   
45   Warta Śrem             o   3   2   3;6 0=2=1 1;1 , 1:4 , 1;1 ,                
46   Polonia II Środa           o   1   1   2;2 0=1=0 2;2 ,                      
47   Fc Lusowo               o   2   1   1;3 0=1=1 1;1 , 0;2 ,                   
48   Lipno Stęszew           o   2   1   2;4 0=1=1 1;1 , 1;3 ,                  
49   Kotwica Kórnik           o   3   1   2;6 0=1=2 0;0 , 1;4 , 1;2 ,                
50   Wełna Rogoźno           o   1   0   1;3 0=0=1 1;3 ,                      
51   Stella Luboń             o   1   0   0;2 0=0=1 0;2 ,                      
52   Orkan Działyń             b   1   0   0;3 0=0=1 0;3 ,                      
53   Świt Piotrowo             o   2   0   0;4 0=0=2 0;1 , 0;3 ,                  
54   Tarnovia Tarnowo         o   2   0   2;9 0=0=2 2;4 , 0;5 ,                   
55   Mieszko II Gniezno         a   2   0   1;9 0=0=2 0;5 , 1;4 ,                  
56   Lechia Kostrzyn           o   2   0   2;11 0=0=2 1;2 , 1;9 ,                   
57   Polonia Środa           o   2   0   0;11 0=0=2 0;7 , 0;4 ,                   
                                                                         
                                                                         
                                                                         
                                                                         
                                                                         
                      PUCHAR                                            
1   Poznaniak Poznań         a   1   3   5;0 1=0=0 5;0                      
2   Clescevia               a   1   3   3;0 1=0=0 3;0 ,                       
3   Lks Kicin               b   1   3   4;2 1=0=0 4;2 ,                       
4   Wełna Rogoźno           a   1   3   2;1 1=0=0 2;1 ,                       
5   Błękitni Owińska           a   2   3   2;4 1=0=1 1:1k.4:2 , 1;3 ,                
6   Lech Poznań Oldboje       n   1   3   1;1 1=0=0 1;1k.7;6 ,                   
7   Warta Śrem             o   1   3   0;0 1=0=0 0;0k.8;7 ,                   
8   Wełnianka Kiszkowo       b,a 2   3   5;6 1=0=1 3;2 , 2;4 ,                   
9   KS Łopuchowo           a   1   0   0;2 0=0=1 0;2 ,                       
10   Lechia Kostrzyn           o   1   0   1;4 0=0=1 1;4 ,                      
11   Polonia Środa           o   1   0   0;3 0=0=1 0;3 ,                      
12   Orkan Konarzewo         a   1   0   0;3 0=0=1 0;3 ,                       
13   Unia Swarzędz           a   1   0   0;4 0=0=1 0;4 ,                       

 

Zegar

Reklama

Najnowszy film

Tak zwycięża JURAND !!!!!

Polecamy

 

 

 

Losowa galeria

KKS Jurand - Gks
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
2016-11-11, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
Phytopharm Klęka 0:1 Avia Kamionki
Maratończyk Brzeźno 2:3 Pogoń Książ
Lider Swarzedz 2:0 Polonia II Środa
Polonia Poznań 0:2 Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo 1:3 Warta II Śrem
Clescevia Kleszczewo 0:3 Zawisza Dolsk

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Kłos II Zaniemyśl - JURAND KOZIEGŁOWY
Czarni Czerniejewo - Stella Luboń
Avia Kamionki - Zawisza Dolsk
Clescevia Kleszczewo - Warta II Śrem
Polonia Poznań - Polonia II Środa
Lider Swarzedz - Pogoń Książ
Maratończyk Brzeźno - Phytopharm Klęka

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Patroni medialni

 

Wspierają nas

 

Gmina Czerwonak

 

Współpracujemy z ...

 

 

Popieramy

piłka nożna młodzieżowa