KKS JURAND KOZIEGŁOWY - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Trening wtorek i czwartek w Kozieg?owach o 19.00.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • JURAND KOZIEGŁOWY - Stella Luboń 1:1
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 0:1
  • Maratończyk Brzeźno - Pogoń Książ 2:3
  • Lider Swarzedz - Polonia II Środa 2:0
  • Polonia Poznań - Kłos II Zaniemyśl 0:2
  • Czarni Czerniejewo - Warta II Śrem 1:3
  • Clescevia Kleszczewo - Zawisza Dolsk 0:3
  •        

Wyszukiwarka

Liga Typerów

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Najnowsza galeria

KKS Jurand - Antares
Ładowanie...

Kalendarium

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 293, wczoraj: 271
ogółem: 1 397 321

statystyki szczegółowe

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością autorów !. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione !.

FACEBOOK .

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Transfery- Wiosna 2017

Przychodzą:

Norbert Janiak  - KS Karłowice

Michał Jemiałkowski - wznowił treningi

Mateusz Przybylski - wolny zawodnik

Piotr Wagner -wolny zawodnik

Sebastian Dudziak - Spójnia Strykowo

 

 --------------------

Odchodzą:

Oskar Duda - Concordia ???

Patryk Kowalewski - Złoci Złotkowo ???

Adam Górski - Wiara Lecha

 

 

 

 

-----------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JURAND TRANSKOM CUP

HISTORIA TURNIEJU - JURAND TRANSKOM CUP

 

JURAND TRANSKOM CUP -  grudzień 2005 [ 10 drużyn]

1.  JURAND Bolechówko

2. ROKITA Rokietnica

3. BŁĘKITNI Owińska

4. VOX Czerwonak

Najlepszy bramakarz:       Błażej PAWLAK- Jurand

 

JURAND TRANSKOM CUP II  - grudzień 2006 [ 16 drużyn]

1. DRUKARNIA CLASSIC

2. GLAXO-SMITH CLAINE

3. CUKIERNIA JAGÓDKA

4. JURAND Bolechówko

 

JURAND TRANSKOM CUP III - styczeń 2008 [10 drużyn]

1. ROKITA Rokietnica

2. WEŁNA Rogoźno

3. BŁĘKITNI Owińska

4. SUCHARY Suchy Las

 

JURAND TRANSKOM CUP IV - styczeń 2009 [8 drużyn]

1. JURAND Koziegłowy

2. WEŁNA Rogoźno

3. ROKITA Rokietnica

4. SUCHARY Suchy Las

Najlepszy bramkarz: Błażej PAWLAK- Jurand

Najlepszy zawodnik: Radosław SOBKOWICZ - Jurand

 

JURAND TRANSKOM V -  styczeń 2010 [8 drużyn]

1. JURAND II Koziegłowy [rezerwy klasa B]

2. PROMIEŃ Krzywiń

3. JURAND Koziegłowy [kl.okręgowa]

4. ANTARES Zalasewo

Najlepszy piłkarz: Sebastian DUDZIAK -Jurand

 

JURAND TRANSKOM VI-  styczeń 2011 [8 drużyn]

1. JURAND Koziegłowy

2. GKS Golęczewo

3.FLORIAN Suchy Las

4. JURAND II Koziegłowy

Najlepszy bramkarz:  Bartosz KRAMARZ - Jurand

Najlepszy strzelec: Radosław SOBKOWICZ- Jurand

 

JURAND TRANSKOM VII - luty 2012 [8 drużyn]

1. KS BOLA Poznań

2. ROKITA Rokietnica

3. LKS Kicin

4. JURAND DREAM- TEAM

 

JURAND TRANSKOM VIII- styczeń 2013 [10 drużyn]

1. POBIEDZIKI LIGHT ERP

2. ROKITA Rokietnica

3. JURAND II Koziegłowy

4. JURAND Koziegłowy

 

JURAND TRANSKOM IX- styczeń 2014 [10 drużyn]

1. JURAND DREAM TEAM

2. MEBLORZ Swarzędz

3. MARATOŃCZYK Brzeźno

4. JURAND Koziegłowy

Najlepszy bramkarz: Błażej PAWLAK- Jurand Dream Team

Najlepszy zawodnik: Jacek SOMMERFELD - Jurand Dream Team

 

JURAND TRANSKOM CUP X -styczeń 2015 [8 druzyn]

1. JURAND DREAM TEAM

2. MEBLORZ Swarzędz

3. JURAND Koziegłowy

4. ROKITA Rokietnica

Najlepszy bramkarz: Michał PECOLD- Jurand Dream Team

Najlepszy strzelec: Krzysztof Urbanowicz - Jurand Dream Team

 

 

 

 

Zegar

Reklama

Najnowszy film

Tak zwycięża JURAND !!!!!

Polecamy

 

 

 

Losowa galeria

KKS Jurand - Gks
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
2016-11-11, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
Phytopharm Klęka 0:1 Avia Kamionki
Maratończyk Brzeźno 2:3 Pogoń Książ
Lider Swarzedz 2:0 Polonia II Środa
Polonia Poznań 0:2 Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo 1:3 Warta II Śrem
Clescevia Kleszczewo 0:3 Zawisza Dolsk

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Kłos II Zaniemyśl - JURAND KOZIEGŁOWY
Czarni Czerniejewo - Stella Luboń
Avia Kamionki - Zawisza Dolsk
Clescevia Kleszczewo - Warta II Śrem
Polonia Poznań - Polonia II Środa
Lider Swarzedz - Pogoń Książ
Maratończyk Brzeźno - Phytopharm Klęka

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Patroni medialni

 

Wspierają nas

 

Gmina Czerwonak

 

Współpracujemy z ...

 

 

Popieramy

piłka nożna młodzieżowa