KKS JURAND KOZIEGŁOWY - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Trening wtorek i czwartek w Kozieg?owach o 19.00.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • JURAND KOZIEGŁOWY - Stella Luboń 1:1
  • Phytopharm Klęka - Avia Kamionki 0:1
  • Maratończyk Brzeźno - Pogoń Książ 2:3
  • Lider Swarzedz - Polonia II Środa 2:0
  • Polonia Poznań - Kłos II Zaniemyśl 0:2
  • Czarni Czerniejewo - Warta II Śrem 1:3
  • Clescevia Kleszczewo - Zawisza Dolsk 0:3
  •        

Wyszukiwarka

Liga Typerów

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Najnowsza galeria

KKS Jurand - Antares
Ładowanie...

Kalendarium

16

07-2018

pon.

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 149
ogółem: 1 369 323

statystyki szczegółowe

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia, artykuły, relacje są wyłączną własnością autorów !. Kopiowanie oraz ich używanie bez zgody administratora strony jest zabronione !.

FACEBOOK .

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Transfery- Wiosna 2017

Przychodzą:

Norbert Janiak  - KS Karłowice

Michał Jemiałkowski - wznowił treningi

Mateusz Przybylski - wolny zawodnik

Piotr Wagner -wolny zawodnik

Sebastian Dudziak - Spójnia Strykowo

 

 --------------------

Odchodzą:

Oskar Duda - Concordia ???

Patryk Kowalewski - Złoci Złotkowo ???

Adam Górski - Wiara Lecha

 

 

 

 

-----------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-20 Zawisza Dolsk 0:4 Avia Kamionki zobacz ›
2016-08-20 Polonia II Środa 3:0 Polonia Poznań zobacz ›
2016-08-20 Phytopharm Klęka 1:1 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
2016-08-20 Warta II Śrem 1:2 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
2016-08-20 Stella Luboń 0:1 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2016-08-20 Pogoń Książ 6:4 Lider Swarzedz zobacz ›
2016-11-13 JURAND KOZIEGŁOWY Kłos II Zaniemyśl 13:30
2016-08-27 JURAND KOZIEGŁOWY 1:4 Polonia II Środa relacja ›
2016-08-27 Avia Kamionki 0:3 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
2016-08-27 Lider Swarzedz 2:3 Phytopharm Klęka zobacz ›
2016-08-27 Polonia Poznań 2:0 Pogoń Książ zobacz ›
2016-08-27 Kłos II Zaniemyśl 1:2 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2016-08-27 Clescevia Kleszczewo 4:1 Stella Luboń zobacz ›
2016-08-27 Zawisza Dolsk 0:1 Warta II Śrem zobacz ›
2016-09-03 Pogoń Książ 4:3 JURAND KOZIEGŁOWY relacja ›
2016-09-03 Warta II Śrem 2:2 Avia Kamionki zobacz ›
2016-09-03 Stella Luboń 4:1 Zawisza Dolsk zobacz ›
2016-09-03 Kłos II Zaniemyśl 4:1 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
2016-09-03 Polonia II Środa 2:3 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2016-09-03 Phytopharm Klęka 2:1 Polonia Poznań zobacz ›
2016-09-03 Maratończyk Brzeźno 4:1 Lider Swarzedz zobacz ›
2016-09-10 JURAND KOZIEGŁOWY 5:3 Phytopharm Klęka relacja ›
2016-09-10 Avia Kamionki 1:3 Lider Swarzedz zobacz ›
2016-09-10 Pogoń Książ 0:3 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2016-09-10 Zawisza Dolsk 1:2 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
2016-09-10 Clescevia Kleszczewo 2:2 Polonia II Środa zobacz ›
2016-09-10 Polonia Poznań 3:4 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
2016-09-10 Warta II Śrem 1:2 Stella Luboń zobacz ›
2016-09-17 Maratończyk Brzeźno 5:1 JURAND KOZIEGŁOWY zobacz ›
2016-09-17 Stella Luboń 1:2 Avia Kamionki zobacz ›
2016-09-17 Kłos II Zaniemyśl 3:2 Warta II Śrem zobacz ›
2016-09-17 Pogoń Książ 1:3 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
2016-09-17 Polonia II Środa 3:0 Zawisza Dolsk zobacz ›
2016-09-17 Phytopharm Klęka 1:2 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2016-09-17 Lider Swarzedz 4:0 Polonia Poznań zobacz ›
2016-09-24 JURAND KOZIEGŁOWY 1:8 Lider Swarzedz relacja ›
2016-09-24 Avia Kamionki 3:0 Polonia Poznań zobacz ›
2016-09-24 Czarni Czerniejewo 6:1 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
2016-09-24 Clescevia Kleszczewo 0:1 Phytopharm Klęka zobacz ›
2016-09-24 Zawisza Dolsk 2:0 Pogoń Książ zobacz ›
2016-09-24 Warta II Śrem 2:2 Polonia II Środa zobacz ›
2016-09-24 Stella Luboń 9:0 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
2016-10-01 Polonia Poznań 0:3 JURAND KOZIEGŁOWY relacja ›
2016-10-01 Kłos II Zaniemyśl 0:3 Avia Kamionki zobacz ›
2016-10-01 Lider Swarzedz 3:4 Czarni Czerniejewo zobacz ›
2016-10-01 Maratończyk Brzeźno 3:2 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
2016-10-01 Pogoń Książ 1:1 Warta II Śrem zobacz ›
2016-10-01 Phytopharm Klęka 1:2 Zawisza Dolsk zobacz ›
2016-10-01 Polonia II Środa 1:2 Stella Luboń zobacz ›
2016-10-08 Avia Kamionki 6:0 JURAND KOZIEGŁOWY relacja ›
2016-10-08 Czarni Czerniejewo 6:2 Polonia Poznań zobacz ›
2016-10-08 Clescevia Kleszczewo 2:5 Lider Swarzedz zobacz ›
2016-10-08 Zawisza Dolsk 1:1 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
2016-10-08 Warta II Śrem 3:5 Phytopharm Klęka zobacz ›
2016-10-08 Stella Luboń 5:0 Pogoń Książ zobacz ›
2016-10-08 Kłos II Zaniemyśl 0:6 Polonia II Środa zobacz ›
2016-10-15 JURAND KOZIEGŁOWY 1:4 Czarni Czerniejewo relacja ›
2016-10-15 Polonia II Środa 6:1 Avia Kamionki zobacz ›
2016-10-15 Pogoń Książ 2:3 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
2016-10-15 Phytopharm Klęka 0:1 Stella Luboń zobacz ›
2016-10-15 Maratończyk Brzeźno 1:2 Warta II Śrem zobacz ›
2016-10-15 Lider Swarzedz 1:2 Zawisza Dolsk zobacz ›
2016-10-15 Polonia Poznań 2:3 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
10  2016-10-22 Clescevia Kleszczewo 3:4 JURAND KOZIEGŁOWY relacja ›
10  2016-10-22 Zawisza Dolsk 0:1 Polonia Poznań zobacz ›
10  2016-10-22 Avia Kamionki 6:2 Czarni Czerniejewo zobacz ›
10  2016-10-22 Stella Luboń 3:0 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
10  2016-10-22 Kłos II Zaniemyśl 1:1 Phytopharm Klęka zobacz ›
10  2016-10-22 Warta II Śrem 2:1 Lider Swarzedz zobacz ›
10  2016-10-22 Polonia II Środa 5:2 Pogoń Książ zobacz ›
11  2016-10-29 JURAND KOZIEGŁOWY 3:2 Zawisza Dolsk relacja ›
11  2016-10-29 Pogoń Książ 3:12 Avia Kamionki zobacz ›
11  2016-10-29 Phytopharm Klęka 0:0 Polonia II Środa zobacz ›
11  2016-10-29 Maratończyk Brzeźno 2:3 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
11  2016-10-29 Lider Swarzedz 2:2 Stella Luboń zobacz ›
11  2016-10-29 Polonia Poznań 1:1 Warta II Śrem zobacz ›
11  2016-10-29 Czarni Czerniejewo 2:3 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
12  2016-11-05 Avia Kamionki 8:2 Clescevia Kleszczewo zobacz ›
12  2016-11-05 Zawisza Dolsk 2:4 Czarni Czerniejewo zobacz ›
12  2016-11-05 Stella Luboń 4:0 Polonia Poznań zobacz ›
12  2016-11-05 Kłos II Zaniemyśl 0:6 Lider Swarzedz zobacz ›
12  2016-11-05 Polonia II Środa 10:0 Maratończyk Brzeźno zobacz ›
12  2016-11-05 Pogoń Książ 3:1 Phytopharm Klęka zobacz ›
12  2016-11-06 Warta II Śrem 0:3 JURAND KOZIEGŁOWY relacja ›
13  2016-11-11 JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń zobacz ›
13  2016-11-11 Phytopharm Klęka 0:1 Avia Kamionki zobacz ›
13  2016-11-11 Maratończyk Brzeźno 2:3 Pogoń Książ zobacz ›
13  2016-11-11 Lider Swarzedz 2:0 Polonia II Środa zobacz ›
13  2016-11-11 Polonia Poznań 0:2 Kłos II Zaniemyśl zobacz ›
13  2016-11-11 Czarni Czerniejewo 1:3 Warta II Śrem zobacz ›
13  2016-11-11 Clescevia Kleszczewo 0:3 Zawisza Dolsk zobacz ›
14  2017-03-26 Kłos II Zaniemyśl JURAND KOZIEGŁOWY 11:00
14  2017-03-26 Czarni Czerniejewo Stella Luboń 17:00
14  2017-03-26 Avia Kamionki Zawisza Dolsk 17:00
14  2017-03-26 Clescevia Kleszczewo Warta II Śrem 17:00
14  2017-03-26 Polonia Poznań Polonia II Środa 17:00
14  2017-03-26 Lider Swarzedz Pogoń Książ 17:00
14  2017-03-26 Maratończyk Brzeźno Phytopharm Klęka 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  JURAND KOZIEGŁOWY 4:2 Huragan Pobiedziska relacja ›
---  2016-09-07 JURAND KOZIEGŁOWY 9:3 pauza relacja ›

Zegar

Reklama

Najnowszy film

Tak zwycięża JURAND !!!!!

Polecamy

 

 

 

Losowa galeria

JURAND WOMEN CUP 2011
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
2016-11-11, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
JURAND KOZIEGŁOWY 1:1 Stella Luboń
Phytopharm Klęka 0:1 Avia Kamionki
Maratończyk Brzeźno 2:3 Pogoń Książ
Lider Swarzedz 2:0 Polonia II Środa
Polonia Poznań 0:2 Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo 1:3 Warta II Śrem
Clescevia Kleszczewo 0:3 Zawisza Dolsk

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Kłos II Zaniemyśl - JURAND KOZIEGŁOWY
Czarni Czerniejewo - Stella Luboń
Avia Kamionki - Zawisza Dolsk
Clescevia Kleszczewo - Warta II Śrem
Polonia Poznań - Polonia II Środa
Lider Swarzedz - Pogoń Książ
Maratończyk Brzeźno - Phytopharm Klęka

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Patroni medialni

 

Wspierają nas

 

Gmina Czerwonak

 

Współpracujemy z ...

 

 

Popieramy

piłka nożna młodzieżowa